O firmie

O firmie WAEL-bis

WaelFirma WAEL-bis powstała ponad 25 lat temu jako Wytwórnia Aparatury Elektrycznej WAEL. Później, na skutek przekształceń, zmieniła nazwę na Wytwórnia Sprzętu Ochronnego WAEL-bis. Jednakże wszelkie rozwiązania, myśl technologiczna i kadra techniczna pozostały te same.

WAEL-bis

WAEL-bis zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą sprzętu ochronnego - uziemiaczy i zwieraczy dla Energetyki.

Każdy nasz projekt jest wynikiem wnikliwej analizy rynku i potrzeb użytkowników, nierzadko to właśnie finalni odbiorcy są motorem wprowadzania zmian czy nowości technicznych, mających na celu usprawnianie pracy osób użytkujących uziemiacze.

Nowatorskie rozwiązania, elastyczność i fachowość przy konkurencyjnej cenie to niewątpliwie główne zalety WAEL-bis

WAEL-bis

Współpracującym z nami Zakładom Energetycznym i Rejonom Energetycznym oferujemy cieszące się dużą popularnością specjalistyczne szkolenia o zagrożeniach i bezpieczeństwie w Energetyce. Szkolenia takie przeprowadzamy bezpośrednio na terenie Rejonów Energetycznych w dogodnych terminach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmujemy się również kompletowaniem pozostałego sprzętu ochronnego - elektroizolacyjnego np. do wyposażania stacji transformatorowych (rękawice, drążki, wskaźniki, dywaniki, szafy, itp.)


Wytwórnia Sprzętu Ochronnego WAEL-bis

ul. Stojałowskiego 15a
30-611 Kraków

tel. +48 12 / 654-21-80, 654-57-79
fax +48 12 / 654-57-79

WAEL-bis ma swoją siedzibę w południowej części Krakowa.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej